Hakkımızda


Hakkımızda


Özel olarak imal ettirdiğimiz Halk Ekmek Satış büfelerimizde yine sağlıklı bir ortamda tüm hemşehrilerimize ulaşmayı hedefliyoruz. İlk etapta şehrimizin 35 noktasında satışımız olacaktır. Talep doğrultusunda büfelerimizin yerleri değiştirilebilecek veya sayısı artırılabilecektir. Çorum Belediyemizce yeni bir istihdam alanı oluşturulmuştur. Fabrika, satış büfeleri ve diğer birimlerimizle yaklaşık 60 insanımıza iş imkanı sağlanmış, ülkemizin ve şehrimizin işçi istihdamına katkı sağlanmıştır. Şehrimize ve Hemşerilerimize hayırlı olsun.


Misyonumuz


AMACIMIZ “SAĞLIKLI VE GÜVENLİ” EKMEK ÜRETİMİ

Belediyemiz Şirketi olan Çorum BELTAŞ A.Ş. bünyesinde kurulan HALK EKMEK Fabrikamızın gayesi, Fırıncı esnafımızı zor duruma bırakmak değil onların önünü açmak, daha sağlıklı ortamlarda üretim ve satış yapmaları için örnek olmak, halkımıza sağlıklı, güvenli, hesaplı ve daha kaliteli ekmek sunmaktır. Ekmek ve Unlu Mamul çeşitlerimiz ilerleyen zamanda halkımızın talebi ve damak tadı doğrultusunda çeşitlendirilecektir.
Vizyonumuz


SAĞLIKLA VE GÜVENLE HALK EKMEK

Fabrikamız, son model taş tabanlı, hemşehrilerimizin damak tadına uygun, tam otomatik, sağlık koşullarına uygun hijyenik bir tesis olarak kurulmuştur. Üretimimiz, Fabrikamız, Nakil araçlarımız, Ekmek transfer kasalarımız ve tüm faaliyetlerimiz “Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliği ve Türk Gıda Kodeksi Ekmek ve Ekmek Çeşitleri Tebliğ” ile diğer ilgili yasal mevzuatlara uygun olarak hazırlanmıştır. Üretimimiz sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Oluşturduğumuz laboratuar ile un maya gibi hammaddelerin girişinden ekmek üretimine kadar tüm aşamalar denetim altındadır. Ürünlerimizde insan sağlığına zararlı herhangi bir kimyasal veya yabancı madde kullanılmamaktır. Un ve diğer ana hammaddeler bölgemizin ve ülkemizin en kaliteli ürünlerinden özenle seçilmektedir. Çalışanlarımız üretim esnasında ve fabrika içerisinde hijyen kurallarına harfiyen uymakta ve sağlık kontrolleri rutin olarak yapılmaktadır. Fabrikamız, Sağlık ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca çıkartılmış kanun ve yönetmeliklere uygun olarak hazırlanmıştır.

Büfe Başvurusu